Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

//coolsystem.pl/wp-content/uploads/2017/07/111.jpg

 

Dbamy o sprawność klimatyzacji

Nadeszły solidne upały a Twoja klimatyzacja zaczyna szwankować? Potrzebujesz szybkiego serwisu klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim? Nie czekaj i zgłoś się do nas, a błyskawicznie naprawimy Twoją niedziałająca klimatyzację! Działamy szybko i niewiarygodnie sprawnie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego zapewniając naszym klientom szybki serwis i naprawę klimatyzacji.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a w niedługim czasie znów będziesz mógł cieszyć się komfortem i chłodnymi wnętrzami swojego biura lub domu. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość usług dlatego nasi serwisanci to wyszkoleni fachowcy działający sprawnie i bardzo szybko w każdym przypadku. Nie czekaj i skontaktuj się z naszą firmą, ponieważ jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie naprawy i serwisu klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim. Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie, to nie mogłeś lepiej trafić. Nasz serwisant dojedzie na miejsce awarii, by naprawić Twoją klimatyzację.

//coolsystem.pl/wp-content/uploads/2017/07/222.jpg

 

Serwis klimatyzacji na miejscu

Poruszamy się po obszarze Ostrowa Wielkopolskiego i właśnie tam świadczymy usługi serwisu i naprawy klimatyzacji na najwyższym możliwym poziomie. Nie czekaj na inne firmy, tylko wynajmij naszą, bo jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zrobimy to szybko i bez zbędnych kosztów. Ceny naszych usług w porównaniu z szybkością oraz jakością wykonania są naprawdę atrakcyjne, a nasza dyspozycyjność jest kolejnym plusem.

Zamów naprawę klimatyzacji na miejscu w Ostrowie Wielkopolskim i skontaktuj się z nami. Działamy przede wszystkim w oparciu o zadowolenie i wygodę naszych klientów, dlatego nie musisz zawozić klimatyzatorów do serwisu, bo cały serwis przyjedzie do ciebie. Nasz fachowiec zajmie się szybka naprawą Twojego niedziałającego sprzętu, byś mógł znów cieszyć się chłodem w upalne letnie dni. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zadbamy odpowiednio o Twój komfort, oferując Ci szybką naprawę klimatyzacji na miejscu!

 

Szybka naprawa klimatyzacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kłopotliwa może być awaria klimatyzacji. Dni są coraz gorętsze, a żar leje się strumieniami do naszego domu, nie pozwalając nam normalnie funkcjonować. Nasza efektywność jest obniżona a samopoczucie nie najlepsze. Nie dopuść do tego i zaraz po awarii wezwij naszych fachowców, którzy błyskawicznie przybędą na miejsce. Działamy szybko, mając na uwadze przede wszystkim wygodę i zadowolenie naszych klientów. Awaria klimatyzacji jest sporym problemem, zwłaszcza w upalne dni dlatego nie pozwalamy sobie na zwłokę i jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług w najkrótszym czasie.

//coolsystem.pl/wp-content/uploads/2017/07/klim19.jpg
 
//coolsystem.pl/wp-content/uploads/2017/07/klim20.jpg

Natychmiastowa obsługa

Sprawdź na własne oczy, jak szybko działamy i jak błyskawicznie jesteśmy w stanie zaoferować Ci szybką naprawę klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim. Jeśli masz jakikolwiek kłopot z klimatyzacją na terenie tych miast, to odezwij się do nas, a błyskawicznie przybędziemy i szybko naprawimy twoją klimatyzację. Nie martw się o koszty, ponieważ stawki mamy bardzo atrakcyjne, zwłaszcza gdy porównasz je do jakości i szybkości naszych usług. Zapoznaj się z nasza oferta i skontaktuj się z nami. Służymy odpowiedzią w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Jesteśmy fachowcami, którzy są do Twojej dyspozycji, gdy chodzi o serwis i naprawę klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim.

Odgrzybianie klimatyzacji

Dokładne czyszczenie klimatyzatora to przede wszystkim dezynfekcja parownika, obejmująca spłukanie wnętrza urządzenia przy użyciu środków grzybobójczych i bakteriobójczych. Wybór dodatkowych technik sterylizacji zależy od rodzaju sprzętu oraz kanałów instalacji. Najczęściej wykorzystywane są dwa tryby – suchy i mokry. Pierwszy z nich polega na mechanicznym myciu sprzętu strumieniem sprężonego powietrza i szczotką, a drugi na odkażaniu z wykorzystaniem środków chemicznych i pary. Takie kompleksowe działania pozwalają na pozbycie się szkodliwych bakterii i zarodników grzybów. Odgrzybianie klimatyzacji rozpoczyna się na górze wymiennika, następnie nieczystości są sukcesywnie spłukiwane poprzez lamele do tacy skroplin. Później całość spływa przez przewód odprowadzający skropliny i po drodze dogłębnie niszczy zarazki. W pomieszczeniach narażonych na dużą wilgoć i zapylenie, takich jak szatnie basenowe i kwiaciarnie, opłukanie wymiennika i tacy może okazać się niewystarczające. Wtedy należy wymontować tacę, wypłukać ją gorącą wodą i użyć środka grzybobójczego. Dobrym rozwiązaniem jest również umieszczenie na tacy kostki bakteriobójczej.

Masz pytania? Zajrzyj do naszego poradnika lub skontaktuj się z naszymi przedstawicielami w Ostrowie Wielkopolskim i Ostrowie Wielkopolskim.

Klimatyzacja i wentylacja – abyś odetchnął z ulgą
COOL SYSTEM Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 691 19 06 77
www.coolsystem.pl